Adrk stolek ARIDEA 176/28/40 výprodej

Velmi žádaný kus Adrk stolek ARIDEA 176/28/40 výprodej od společnosti se zárukou kvality Adrk jde koupit v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Nyní za 1 603 Kč.
Adrk  stolek ARIDEA  176/28/40 výprodej
Značka: Adrk
1 603 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: stolek disponuje dvěma uzavíratelnýma skříňkami a jednou otevřenou policí možnost výběru kombinace s lesklými dveřmi Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce Adrk
Sektor Nesektorový
Hloubka 40 cm
Šířka 176 cm
Rozměry 176/28/40 (š/v/hl)
Výška 28 cm¨
Typ stolu Televizní
Kvalitní kousek Adrk stolek ARIDEA jde koupit v pohodě tady na našich stránkách ve známé kategorii tv stolky! Vyhledejte si podobné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Adrk. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.