Barová židle P016V PP bílá

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním... více informací »
Barová židle P016V PP bílá
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním...

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním jídelní nebo kuchyňské sestavy. Organická forma a ergonomie je jeho typickou vlastností a polypropylen, z které je vyrobená mu dodává lehkost. Dřevěný základ mu zaručuje stabilitu a pohodlí. Barová židle P016V je skvělé spojení designu a funkčnosti.
Výška 105
Hloubka 54
Barva bílá
Délka 46
Materiál dřevo
Materiál ocel
Dekor buk Designový kus můžete dostat rovněž tu na webu zařazený v rubrice barové židle! Připravili jsme unikátní produkty z této kategorie za rozumné peníze. Přední výrobce Möbler vám nabízí velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený a akční kus Barová židle P016V PP bílá s osvědčenou značkou Möbler jednoduše pořídíte zde nyní skutečně levně! Teď v akci 2 299 Kč.