Barová židle P016V PP hnědá

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním... více informací »
Barová židle P016V PP hnědá
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním...

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním jídelní nebo kuchyňské sestavy. Organická forma a ergonomie je jeho typickou vlastností a polypropylen, z které je vyrobená mu dodává lehkost. Dřevěný základ mu zaručuje stabilitu a pohodlí. Barová židle P016V je skvělé spojení designu a funkčnosti.
Výška 105
Hloubka 54
Barva hnědá
Délka 46
Materiál dřevo
Materiál ocel
Dekor buk Tento exkluzivní produkt Barová židle P016V PP je k sehnání taky na našich stránkách zařazený v sekci barové židle. Vyberte si další produkty z této kategorie za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento kus Barová židle P016V PP hnědá od kvalitní značky Möbler seženete u nás nyní v akci! Akční ceny již od 2 299 Kč.