Barová židle P016V PP oceán modrá

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním... více informací »
Barová židle P016V PP oceán modrá
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním...

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním jídelní nebo kuchyňské sestavy. Organická forma a ergonomie je jeho typickou vlastností a polypropylen, z které je vyrobená mu dodává lehkost. Dřevěný základ mu zaručuje stabilitu a pohodlí. Barová židle P016V je skvělé spojení designu a funkčnosti.
Výška 105
Hloubka 54
Barva tyrkysová
Délka 46
Materiál dřevo
Materiál ocel
Dekor buk
Tento kvalitní produkt můžete pořídit bez obtíží tu na našem webu ve známé rubrice barové židle. Nyní získáte vyjímečné produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Významný výrobce Möbler vám může nabídnout skvělé produkty A tady je důkaz! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný produkt Barová židle P016V PP oceán modrá od populárního výrobce Möbler jde koupit na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Právě teď jen za 2 299 Kč.