Barová židle P016V PP tmavě růžová

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním... více informací »
Barová židle P016V PP tmavě růžová
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním...

Neopakovatelná a nadčasová židle P016 inspirované DSW je od teď dostupná jako barová židle, která bude originálním doplněním jídelní nebo kuchyňské sestavy. Organická forma a ergonomie je jeho typickou vlastností a polypropylen, z které je vyrobená mu dodává lehkost. Dřevěný základ mu zaručuje stabilitu a pohodlí. Barová židle P016V je skvělé spojení designu a funkčnosti.
Výška 105
Hloubka 54
Barva růžová
Délka 46
Materiál dřevo
Materiál ocel
Dekor buk Tento neodolatelný kus Barová židle P016V PP tmavě růžová můžete získat nyní tady u nás umístěný v rubrice barové židle! Pořiďte si kvalitní výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený výrobce Möbler svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Barová židle P016V PP tmavě růžová od odblíbeného výrobce Möbler snadno seženete u nás nyní levně! Akční cena od 2 299 Kč.