Barová židle PARIS WOOD 65cm žlutá sosna přírodní

Stolek Paris Wood doporučujeme milovníkům nenápadných předmětů, které jsou navrženy s myšlenkou na jejich funkčnost, ale také... více informací »
Barová židle PARIS WOOD 65cm žlutá sosna přírodní
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolek Paris Wood doporučujeme milovníkům nenápadných předmětů, které jsou navrženy s myšlenkou na jejich funkčnost, ale také...

Stolek Paris Wood doporučujeme milovníkům nenápadných předmětů, které jsou navrženy s myšlenkou na jejich funkčnost, ale také aby upoutávaly pozornost svojí zajímavou a originální formou. Spojení lakovaného kovu a přírodního dřeva vytváří perfektní celek. Sedadlo, vyrobené z borovice v přírodní barvě, se perfektně spojí se základnou v každé barvě. Vrstva laku, kterým je pokryté sedadlo, vytvoří hladký povrch a dodatečně usnadňuje udržování desky v ideální čistotě. Nábytek získá výjimečný charakter, a přinese do každého interiéru alespoň trochu designu. Stolek perfektně splní své úkoly jak v obývacím pokoji a kuchyni, tak i v kancelářských prostorech. Dostupný je v několika barevných variantách.
Výška 65
Hloubka 40
Barva hnědá
Délka 40
Materiál dřevo
Materiál kov
Dekor borovice

Unikátní a žádaný produkt Barová židle PARIS WOOD 65cm žlutá sosna přírodní od společnosti se zárukou kvality Möbler dostanete u nás teď za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 1 999 Kč.