Baterie podomítková REA ALDO + BOX

Baterie podomítková REA ALDO + BOXExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál... více informací »
Baterie podomítková REA ALDO + BOX
Značka: Möbler
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA ALDO + BOXExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál...

Baterie podomítková REA ALDO + BOX

Extrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál zaručuje plnou spolehlivost a bezporuchový provoz produktu po mnoho let. Baterie vybavená keramickými hlavami vám umožní provádět až 500 000 cyklu otevírání a zavírání vodního paprsku. Pokrytí těla baterie chromovými vrstvami dodává baterii jedinečný vzhled a také chrání před korozí a poškrábáním. Krásný tvar baterie se perfektně hodí do jakékoli koupelny.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 19
Rozprašovací rozsah: 19
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců


Výška 19
Materiál chrom
Materiál keramika
Materiál mosaz


Žádaný výrobek můžete najít právě tu na stránkách v kategorii vodovodní baterie! Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Baterie podomítková REA ALDO + BOX od oblíbené značky Möbler snadno můžete získat na našich stránkách teď levně. Nabídky již od 4 099 Kč.