Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box

Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa... více informací »
Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box
Značka: Möbler
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa...

Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen čtyřnásobným povlakem nejvyšší kvality v černém matu vrstvě. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry naleznete v naší nabídce.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná, skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Rozprašovací rozsah: 185
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: ano
Záruka: 24 měsíců


Barva černá
Materiál chrom
Materiál keramika
Materiál mosaz
Barva matná

Designový produkt lze nakoupit teď tady u nás zařazený v sekci vodovodní baterie. Podívejte se na další zboží ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbler nabízí vynikající výrobky. A tady je důkaz!

Diskontní výrobek Baterie podomítková REA LUNGO Chrom + box od kvalitní značky Möbler jednoduše můžete získat právě v akci! Nyní lze objednat jen za 3 199 Kč.