Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box

Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl... více informací »
Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box
Značka: Möbler
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl...

Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného korpusu byl pokryt čtyřvrstvou vrstvou nejkvalitnějšího povlaku zlaté barvy. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry najdete v naší nabídce!


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná, skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: zlatý
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 11
Rozprašovací rozsah: 16
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Systém box: ano
Délka přívodů v sadě: netýká se
Záruka: 24 měsíců


Výška 11
Barva zlatá
Materiál keramika
Materiál mosaz

Hodně prodávaný výrobek Baterie podomítková REA LUNGO můžete dostat rovněž tady na našem webu zařazený v rubrice vodovodní baterie! Vyhledejte si parádní produkty ve zmiňované sekci ve slevě! Věhlasný výrobce Möbler vám nabízí top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Baterie podomítková REA LUNGO GOLD + box od odblíbeného výrobce Möbler snadno můžete sehnat nyní skutečně levně. Akční cena již od 4 199 Kč.