Baterie podomítková REA VIVA + box

Baterie podomítková REA VIVA + boxUmyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou... více informací »
Baterie podomítková REA VIVA + box
Značka: Möbler
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková REA VIVA + boxUmyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou...

Baterie podomítková REA VIVA + box

Umyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou instalaci u volně stojících umyvadel nebo umyvadlových desek. Moderní tvar mosazného těla je potažen chromovou vrstvou nejvyšší kvality. Baterie díky této technologii je chráněna před poškrábáním, zabarvením a korozí.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: chrom
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 9
Rozprašovací rozsah: 20
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců


Výška 9
Materiál chrom
Materiál keramika
Materiál mosaz

Tento akční produkt Baterie podomítková REA VIVA máte možnost najít bezprostředně tu zařazený v sekci vodovodní baterie. Mrkněte na další produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Populární výrobce Möbler vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží.

Kvalitní a oblíbený výrobek Baterie podomítková REA VIVA + box od populární značky Möbler snadno najdete zde teď za výhodnou cenu. V akci od 3 799 Kč.