Baterie podomítková SONIC BLACK + box

Baterie podomítková SONIC BLACK + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl... více informací »
Baterie podomítková SONIC BLACK + box
Značka: Möbler
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie podomítková SONIC BLACK + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl...

Baterie podomítková SONIC BLACK + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl pokryt 4x černým povrchem nejvyšší kvality. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškrábání a změně barvy.
Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vestavěný systém
BOX
v plastové kazetě chrání vnitřní součásti baterie nainstalované ve zdi. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry naleznete v naší nabídce.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 10
Rozprašovací rozsah: 20
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců


Výška 10
Barva černá
Materiál keramika
Materiál mosaz
Materiál plast


Unikátní a žádaný produkt Baterie podomítková SONIC BLACK + box získáte ještě tady a teď na našich stránkách v sekci vodovodní baterie. Máme pro vás ještě další kusy ze zmíněné sekce za outletovou cenu. To však není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbler dlouhodobě vyrábí top produkty.

Oblíbený a kvalitní produkt Baterie podomítková SONIC BLACK + box pocházející od značky Möbler jednoduše naleznete právě zde skutečně levně! Cena od 4 399 Kč.