Baterie REA TALISA zlatá vysoká

Baterie REA TALISA zlatá vysokáPředstavujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Jedná se o produkt, který... více informací »
Baterie REA TALISA zlatá vysoká
Značka: Möbler
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie REA TALISA zlatá vysokáPředstavujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Jedná se o produkt, který...

Baterie REA TALISA zlatá vysoká

Představujeme vám krásnou, mimořádne funkční a moderní baterii. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš kuchyňský prostor při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je určena k montáži na pracovní desku nebo dřez. Byla vyrobena z mosazi pokryté trojitou vrstvou chromu ve zlaté. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ baterie: kuchyňská
Způsob montáže baterie: na pracovní desku
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: zlatý
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 30
Rozprašovací rozsah: 17
Průměr připojení: 3/8 celá
Záruka: 24 měsíců


Výška 30
Barva zlatá
Materiál chrom
Materiál keramika
Materiál mosaz

Ve slevě kus je k dispozici právě zde na našem webu zařazený v sekci vodovodní baterie. Nyní získáte další kousky ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Baterie REA TALISA zlatá vysoká pocházející od značky Möbler snadno získáte právě nyní skutečně výhodně. Akční cena 2 099 Kč.