Baterie umyvadlová FENIX černý mat REA

Baterie umyvadlová FENIX černý mat REAPředstavujeme vám vysoce funkční baterii Fenix. Mosazný korpus a rukojeť zajišťují... více informací »
Baterie umyvadlová FENIX černý mat REA
Značka: Möbler
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie umyvadlová FENIX černý mat REAPředstavujeme vám vysoce funkční baterii Fenix. Mosazný korpus a rukojeť zajišťují...

Baterie umyvadlová FENIX černý mat REA

Představujeme vám vysoce funkční baterii Fenix. Mosazný korpus a rukojeť zajišťují dlouhou životnost a pohodlné používání. Koupelnové vybavení není jen funkční – musíme si uvědomit, že je to také duležitý estetický prvek. Naše baterie, díky linii průmyslového designu a černému matnému barevnému krytu, vypadá velmi elegantně v každé koupelně, aniž by narušovala rovnováhu celkového uspořádání.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: na pracovní desku
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat, šedý
Výška baterie: 275
Rozprašovací rozsah: 190
Průměr připojení: 3/8 celá
Záruka: 24 měsíců


Výška 275
Barva černá
Materiál mosaz
Barva šedá
Barva matná


Tento nejprodávanější produkt Baterie umyvadlová FENIX černý mat lze sehnat pohodlně na stránkách zařazený v sekci vodovodní baterie. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší sekce z pohodlí domova! Věhlasný výrobce Möbler pro své zákazníky dodává prvotřídní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kousky značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Baterie umyvadlová FENIX černý mat REA od společnosti Möbler seženete tady a teď za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 3 899 Kč.