Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatá

Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatáExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál... více informací »
Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatá
Značka: Möbler
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatáExtrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál...

Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatá

Extrémně odolná a funkční umyvadlová baterie z mosazi nejvyšší kvality. Tento materiál zaručuje plnou spolehlivost a bezporuchový provoz produktu po mnoho let. Keramická hlava vám umožní provádět až 500 000 cyklu otevírání a zavírání vodního paprsku. Kryt těla baterie ružový zlatý povlak dodává baterii jedinečný vzhled a také chrání před korozí a poškrábáním. Krásný tvar baterie se perfektně hodí do jakékoli koupelny.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: na pracovní desku
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: zlatá
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 280
Rozprašovací rozsah: 130
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Záruka: 24 měsíců


Výška 280
Barva zlatá
Materiál keramika
Materiál mosaz


Akční produkt Baterie umyvadlová REA LUNGO lze získat bezprostředně tu na našem webu umístěný v rubrice vodovodní baterie. Nyní koupíte ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Dodavatel Möbler nabízí špičkové zboží Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Baterie umyvadlová REA LUNGO zlatá od top výrobce Möbler můžete najít u nás levně. Cena již od 2 599 Kč.