Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černá

Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černáPředstavujeme vám moderní a velmi funkční baterii. Jedná se o produkt, který... více informací »
Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černá
Značka: Möbler
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černáPředstavujeme vám moderní a velmi funkční baterii. Jedná se o produkt, který...

Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černá

Představujeme vám moderní a velmi funkční baterii. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je určena k montáži na pracovní desku nebo umyvadlo.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáže baterie: na pracovní desku, umyvadlová
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat, zlatá
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 250
Rozprašovací rozsah: 100
Průměr připojení: 3/8 celá
Perlátor: provzdušňující
Záruka: 24 měsíců


Výška 250
Barva černá
Materiál keramika
Materiál mosaz
Barva zlatá

Tento exkluzivní výrobek máte možnost najít již dnes na stránkách v rubrice vodovodní baterie. Získejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbler vám poskytuje vynikající zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Velmi žádaný výrobek Baterie umyvadlová REA SOHO vysoká zlatá černá od top výrobce Möbler snadno najdete teď za akční cenu. Nabídky již od 4 099 Kč.