Dolmar Policová skříň ARCA 2 45/195,2/52 :

Unikátní a žádaný výrobek Dolmar Policová skříň ARCA 2 45/195,2/52 : od značky s tradicí a dobrou pověstí Dolmar pohodlně seženete u nás právě za výprodejovou cenu. V akci za cenu 2 356 Kč.
Dolmar Policová skříň ARCA 2  45/195
Značka: Dolmar
2 356 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: uvnitř 4x police nebo šatní tyč vše v balení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Barva arktická bílá dub wotan
Hloubka 52 cm
Šířka 45 cm
Výška 195 cm
Barva bílá arktická¨
Barva dub wotanUnikátní a žádaný produkt Dolmar Policová skříň ARCA 2 45/195,2/52 : najdete ještě tu na našem webu v oblíbené sekci kancelářské skříně. Nyní můžete získat parádní kousky ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Populární výrobce Dolmar vám poskytuje vynikající zboží. za dobré peníze. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.