Dolmar Policová skříň LORENTO L7 80/188/40 :

Tento unikátní produkt Dolmar Policová skříň LORENTO L7 80/188/40 : od známé společnosti Dolmar je k dispozici v naší nabídce za skvělou cenu. Nabídky již od 3 439 Kč.
Dolmar Policová skříň LORENTO L7  80/188/40 :
Značka: Dolmar
3 439 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: za pravými horními dvířky je jedna polička Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Sektor Lorento
Hloubka 40 cm
Šířka 80 cm
Výška 188 cm
Barva jasan¨
Barva bílý briliantHodně žádaný produkt naleznete aktuálně tady na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmíněné sekci snadno online. Populární značka Dolmar svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky. za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.