Dolmar Regál ARCA 11 35/171,2/36 :

Tento neodolatelný produkt Dolmar Regál ARCA 11 35/171,2/36 : od oblíbené značky Dolmar pořídíte momentálně za výhodnou cenu. V současnosti za 1 397 Kč.
Dolmar Regál ARCA 11  35/171
Značka: Dolmar
1 397 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska korpus: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Barva arktická bílá dub wotan
Hloubka 36 cm
Šířka 35 cm
Výška 171 cm
Sektor Arca¨
Zcela unikátní produkt Dolmar Regál ARCA 11 lze získat bezprostředně tady na našem webu umístěný v rubrice regály a poličky. Mrkněte na skvělé produkty z naší sekce za výhodné peníze! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další zboží značky Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Dolmar vám může nabídnout prvotřídní sortiment za dobré ceny!