Dolmar Regál ARCA 4 80,1/150,7/40 :

Tento levný výrobek Dolmar Regál ARCA 4 80,1/150,7/40 : od skvělé a známé značky Dolmar jednoduše můžete sehnat právě nyní za zcela nejnižší cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 2 556 Kč.
Dolmar Regál ARCA 4  80
Značka: Dolmar
2 556 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: otevřené police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Barva arktická bílá dub wotan
Hloubka 40 cm
Šířka 80 cm
Výška 151 cm
Sektor Arca¨

Tento exkluzivní výrobek je k dostání bezprostředně tady na stránkách ve známé sekci regály a poličky. Vyhledejte si ještě jiné kusy z této kategorie za zcela nejnižší cenu.