Dolmar Regál LORENTO L3 35/188/40 :

Tento oblíbený výrobek Dolmar Regál LORENTO L3 35/188/40 : s pečetí kvality od značky Dolmar máte možnost najít právě za skvělou cenu! Levně za cenu 1 887 Kč.
Dolmar Regál LORENTO L3  35/188/40 :
Značka: Dolmar
1 887 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: regál má dvě otevřené poličky, šuplík a dvoje dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Sektor Lorento
Hloubka 40 cm
Šířka 35 cm
Výška 188 cm
Barva bílý briliant/dub nash¨
Super produkt můžete nakoupit prostě tady na stránkách ve známé kategorii regály a poličky! Nyní získáte zcela nové produkty z této známé kategorie za super cenu! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty značky Dolmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.