Dolmar Regál LORENTO L5 80/144/40 :

Neodolatelný produkt Dolmar Regál LORENTO L5 80/144/40 : od dodavatele kvalitních produktů Dolmar máte možnost nakoupit bezpečně online za super peníze! Nyní pořídíte od 2 208 Kč.
Dolmar Regál LORENTO L5  80/144/40 :
Značka: Dolmar
2 208 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: skříň má vlevo jednu otevřenou poličku a dvoje dvířka, za pravými dvířky jsou dvě poličky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Sektor Lorento
Hloubka 40 cm
Šířka 80 cm
Výška 144 cm
Barva bílý briliant/dub nash¨
Často hledaný produkt je k dostání mimo jiné tu v oblíbené rubrice regály a poličky! Máme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od výrobce Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Dolmar dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky. se zárukou dlouhé životnosti.