Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54,4/40

Tento akční a ve slevě produkt Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54,4/40 od dodavatele s dlouholetou historií Dolmar lze koupit zde nyní za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 072 Kč.
Dolmar  stolek GAPPA 8 Dolmar 150/54
Značka: Dolmar
3 072 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání po levé straně dvě zásuvky, uprostřed otevřená police a na pravo dvířka bez poličky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce Dolmar Meble
Barva jasan-horsky-fresco
Záruka 2 roky
Sektor Gappa
Hloubka 40 cm
Šířka 150 cm¨
Rozměry 150/54,4/40 (š/v/hl) Kvalitní a velmi žádaný produkt Dolmar stolek GAPPA 8 Dolmar můžete nakoupit právě tu na stránkách v populární rubrice tv stolky! Nyní koupíte podobné produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také více kousků značky Dolmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.