Dolmar stůl ARCA 7 120/79,5/52 :

Nový produkt Dolmar stůl ARCA 7 120/79,5/52 : od předního výrobce Dolmar můžete koupit zrovna až neuvěřitelně levně. Cena od 2 231 Kč.
Dolmar  stůl ARCA 7  120/79
Značka: Dolmar
2 231 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: za dvířky police, v horní části zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Dolmar
Barva arktická bílá dub wotan
Hloubka 52 cm
Šířka 120 cm
Výška 79,5 cm
Sektor Arca¨
Typ stolu Psací Designový produkt jde nakoupit právě nyní tady u nás v sekci psací stoly. Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za akční cenu!