Domel Regál 3 80/191/40 barva:

Exkluzivní výrobek Domel Regál 3 80/191/40 barva: od spolehlivého výrobce Domel jde pořídit právě pořád výhodně! V akci za cenu 4 311 Kč.
Domel Regál  3  80/191/40 barva:
Značka: Domel
4 311 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání na levé straně dvířka, za nimi 3 x police na pravé straně v horní a dolní části dvířka, za nimi 1 x police na pravé straně uprostřed je 1 x zásuvka, 2 x regálek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: dřevo korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus antracyt, front bílý mat, úchyty šedá, fialová, modrá, zelená a červená Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Domel
Sektor Git
Hloubka 40 cm
Šířka 80 cm
Výška 191 cm
Barva antracyt/bílý mat/úchyty modré¨

Hodně oblíbený produkt Domel Regál 3 80/191/40 barva: jde sehnat rovnou tady na našem webu zařazený v rubrice regály a poličky. Mrkněte na nové produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Domel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Domel vás obohatí o top produkty.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!