Domel Regál APETITO 4 75/192/40 barva:

Kvalitní a levný výrobek Domel Regál APETITO 4 75/192/40 barva: od skvělé značky Domel můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 4 224 Kč.
Domel Regál APETITO 4  75/192/40 barva:
Značka: Domel
4 224 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: regál má tři zásuvky a po levé straně za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: antracyt/bílý mat, dub světlý/bílý mat Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Domel
Sektor Apetito
Hloubka 40 cm
Šířka 75 cm
Výška 192 cm
Barva antracyt/bílý mat¨
Unikátní a žádaný výrobek Domel Regál APETITO 4 75/192/40 barva: dostanete bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii regály a poličky. Připravili jsme pro vás další produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! Přední dodavatel Domel dlouhodobě poskytuje skvělé produkty..