Domel Regál APETITO 5 50/192/40 barva:

Hodně povedený výrobek Domel Regál APETITO 5 50/192/40 barva: od společnosti s úžasnou pověstí Domel pořídíte zde teď právě ve výprodejové akci. Cena od 2 946 Kč.
Domel Regál APETITO 5  50/192/40 barva:
Značka: Domel
2 946 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: regál má tři zásuvky a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: antracyt/bílý mat, dub světlý/bílý mat Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Domel
Sektor Apetito
Hloubka 40 cm
Šířka 50 cm
Výška 192 cm
Barva antracyt/bílý mat¨

Tento exkluzivní produkt Domel Regál APETITO 5 50/192/40 barva: máte možnost získat nyní na našich stránkách v oblíbené sekci regály a poličky! Pořiďte si ostatní zboží z této oblíbené rubriky za akční cenu. Věhlasná značka Domel dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky se zárukou dlouhé životnosti! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele Domel. Výběr toho nejlepšího najdete níže.