Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny... více informací »
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140
Značka: Möbler
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny...

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálu a zakončený černým laminátem. Černý matný povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantu spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale ladí s moderní i tradiční koupelnou. Černá je jasným lídrem na trhu interiéru koupelen.


Způsob otevírání dveří: posuvné
Rozměry dveří: 140
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Materiál profilů: hliník
Materiál držáků: ocel
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 10 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: neuvedeno


Výška 195
Barva černá
Délka 140
Materiál hliník
Materiál ocel
Materiál sklo
Barva matná Tento akční kus Dveře sprchové SOLAR černý mat 140 máte možnost získat právě zde u nás v kategorii sprchy a sprchové panely. Nyní můžete získat ještě podobné kousky z této populární kategorie snadno online!

Tento akční výrobek Dveře sprchové SOLAR černý mat 140 od známé značky Möbler jednoduše naleznete zde teď právě za akční cenu. Ceny od 9 999 Kč.