Hodiny nástěnné Rustic

Nástěnné hodiny Intesi Rustic jsou ideální pro jakýkoli klasický interiér. Rustikální hodiny se díky kovovému ciferníku... více informací »
Hodiny nástěnné  Rustic
Značka: Möbler
699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné hodiny Intesi Rustic jsou ideální pro jakýkoli klasický interiér. Rustikální hodiny se díky kovovému ciferníku...

Nástěnné hodiny Intesi Rustic jsou ideální pro jakýkoli klasický interiér. Rustikální hodiny se díky kovovému ciferníku týkají tradičních starožitných hodinek. Hodiny jsou zavěšeny na koženém řemínku. Hodinová lišta má regulaci, díky které můžeme přizpůsobit její délku vašemu interiéru. Průměr ciferníku: 31 cm, výška hodinek s nataženým popruhem: 58 cm.
Výška 58/31
Hloubka 4
Délka 31
Materiál kov
Materiál kůže


Velmi oblíbený produkt Hodiny nástěnné Rustic najdete bezstarostně tady na stránkách v kategorii hodiny. Nyní pořídíte oblíbené zboží z naší rubriky za nejlepší ceny! To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Hodiny nástěnné Rustic od známé společnosti Möbler jednoduše můžete sehnat tady a teď opravdu levně. V akci od 699 Kč.