Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100×100

Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor... více informací »
Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100
Značka: Möbler
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor...

Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100×100

Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor koupelny a vytvoří úžasnou náladu bez ohledu na to, zda se vnitřní uspořádání vyznačuje moderním, loftovým nebo jiným stylem. Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou rovnováhou v celkovém designu výrobku. Černé linie probíhající podél stěny, vytvářejí dobře vyvážený vzor, a jsou další hodnotou, která potěší oko i těch nejnáročnějších milovníků vkusu. Nastavitelný hliníkový rám doplňuje celou kompozici svým minimalismem.


Typ kabiny: rohová
Rozměry kabiny: 90×90, 100×100
Způsob otevírání: výklopný
Výška: 1950
Druh skla: bezpečné kalené sklo
Tloušťka skla: 6 mm
Barva skla: transparent – transparentní
Povlak Easy Clean: ano
Tloušťka profilů: 20 mm
Šířka profilů: 36 mm
Materiál profilů: Hliník
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 20 mm
Výška prahové lišty: 10 mm
Materiál držáků: ocel
Systém zvedání dveří při otevírání: ne
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Možnost montáže bez prahové lišty: ne
Směr kabiny: všestranný
Záruka: 24 měsíců


Výška 195
Hloubka 100
Barva černá
Délka 100
Materiál hliník
Materiál ocel
Materiál sklo Tento výjimečný produkt můžete koupit aktuálně na našem webu v rubrice sprchové kouty. Nyní si můžete vybrat nové kousky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další zboží od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Möbler svým zákazníkům dodává vynikající sortiment.

Tento velmi oblíbený kus Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100 od známého výrobce Möbler snadno můžete sehnat nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 14 999 Kč.