Kancelářské křeslo CH1191T bílá kůže/chrom

Kancelářská židle CH inspirovaná EA11Í je kombinací funkčnosti, kvality a designu. Jejím charakteristickým znakem je... více informací »
Kancelářské křeslo CH1191T bílá kůže/chrom
Značka: Möbler
19 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle CH inspirovaná EA11Í je kombinací funkčnosti, kvality a designu. Jejím charakteristickým znakem je...

Kancelářská židle CH inspirovaná EA11Í je kombinací funkčnosti, kvality a designu. Jejím charakteristickým znakem je inteligentní spojení vysoce kvalitních materiálů. Kožený potah je upevněn v postranních kovových profilech, takže se přizpůsobí vašemu tělu a nabízí tak vysoký komfort sezení. Konstrukce židle je vybavena mechanismem pro nastavení výšky a sklonu sedadla. Uvedené rozměry odpovídají sedáku v nejnižší poloze, lze ho však zvednou až o 10cm.
Výška 109
Hloubka 60
Barva bílá
Délka 58
Materiál chrom
Materiál kůže
Cena luxusní
Tento výjimečný výrobek Kancelářské křeslo CH1191T bílá kůže/chrom dostanete snadno tady na stránkách ve známé sekci kancelářské židle. Nyní najdete podobné zboží z naší rubriky za příznivou cenu! Oblíbený výrobce Möbler nabízí prvotřídní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Kancelářské křeslo CH1191T bílá kůže/chrom od značky s dlouholetou historií Möbler snadno můžete pořídit na našich stránkách skutečně levně. Právě teď jen za 19 699 Kč.