Křeslo Charlietown Vicente Dark Grey

Křeslo Charlietown je kvintesence stylu Chesterfield. Masivní tvar, prošívání a nestandardní základna jsou vše, co charakterizuje... více informací »
Křeslo Charlietown Vicente Dark Grey
Značka: Möbler
15 599 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Charlietown je kvintesence stylu Chesterfield. Masivní tvar, prošívání a nestandardní základna jsou vše, co charakterizuje...

Křeslo Charlietown je kvintesence stylu Chesterfield. Masivní tvar, prošívání a nestandardní základna jsou vše, co charakterizuje pohovku. Vypadá skvěle v hotelové hale nebo v recepci, ale také v restauračních prostorách. Ke křeslu lze zakoupit pohovku ve stejném stylu a barvě.

Výška (cm):78
Šířka (cm):99
Hloubka (cm):81
Výrobce:Actona
Barva:světle šedá , černá
Barva nohou:černá
Barva sedáku:světle šedá
Materiál sedadla:látka
Typ základny:4 nohy
Šířka sedáku:99
Typ materiálu:velur, tkanina VIC 28
Vyžaduje montáž:ano
Základní materiál:dřevo
Maximální zatížení(kg):120
Typ dřeva:překližka
Materiál:látka, dřevo
Styl:moderní, glamour
Výška 78
Hloubka 81
Barva černá
Délka 99
Materiál dřevo
Materiál překližka
Materiál tkanina Tento zlevněný kus Křeslo Charlietown Vicente Dark máte možnost dostat v pohodě na webu v populární rubrice křesla. Pořiďte si podobné produkty z naší rubriky za rozumné peníze! Značka Möbler dodává prvotřídní sortiment. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Křeslo Charlietown Vicente Dark Grey od značky s dobrým jménem Möbler jde sehnat právě zde za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 15 599 Kč.