Křeslo EGG široké vlna šedá ja-2702

Obývací pokoj ožije jedině s tímto houpacím EGG křeslem. Nadčasové křeslo ve tvaru vejce, v moderní šedé barvě zastíní... více informací »
Křeslo EGG široké vlna šedá ja-2702
Značka: Möbler
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Obývací pokoj ožije jedině s tímto houpacím EGG křeslem. Nadčasové křeslo ve tvaru vejce, v moderní šedé barvě zastíní...

Obývací pokoj ožije jedině s tímto houpacím EGG křeslem. Nadčasové křeslo ve tvaru vejce, v moderní šedé barvě zastíní jakýkoliv jiný ušák. Hebký materiál v kašmírovém provedení si oblíbíte na první dotek. Otočné křeslo milují nejen děti, ale především dospělý, vyhoví tak každému prostoru. Pohodlí při posazení si zamilujete, můžete se zhoupnout a užívat si váš nový jedinečný kousek! Nabízíme v široké škále barev i koženém provedení. Křeslo s příběhem: Křeslo Egg bylo navrženo Arnem Jacobsenem pro lobby a recepci hotelu Royal v Kodani. Projekt legendárního Vajíčka vznikal ve speciální dílně plné řemeslníků, modelářů a techniků. Výsledkem práce je křeslo, které svým jedinečným tvarem nabízí pocit soukromí i v rušných veřejných prostorách. Prezentovaný produkt je inspirován návrhem Egg.

Výška 110
Hloubka 74
Barva šedá
Délka 82
Materiál kůže
Materiál látka
Cena nejlevnější

Neodolatelný kousek Křeslo EGG široké vlna šedá ja-2702 originál od výrobce Möbler pohodlně nakoupíte zde teď právě za super cenu! Levně za 12 999 Kč.