Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé
Značka: Möbler
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové...

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové tkaniny vypadají úžasně na volném i kancelářském nábytku. Sedák je potažen vysoce elastickou houbou, čalouněnou látkou VIC, s odnímatelným polštářem. Kovová základna na cvočcích byla natřena černě. Cvočky jsou vyrobeny z plastu. Židle je otočná, má také možnost nastavení výšky sedadla. Křeslo váží 11,9 kg, vyžaduje montáž. Maximální zatížení je 120 kg. Max. počet kusů v krabici: 1 Rozměry kartonu: 58 cm x 51 cm x 63 cm
Výška 91
Hloubka 58
Barva černá
Délka 58
Materiál kartón
Materiál kov
Materiál látka
Tento unikátní kus Křeslo kancelářské na kolečkách jde získat bez obtíží tu na stránkách zařazený v rubrice kancelářské židle! Vyhledejte si zcela nové zboží ve zmiňované rubrice v bezva akci! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás více kousků značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbler má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Neodolatelný kus Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé pocházející od značky Möbler najdete zrovna za výhodnou cenu! Cena od 5 599 Kč.