Křeslo kancelářské na kolečkách Winslow černé

Kancelářské křeslo Winslow je pohodlné otočné křeslo s područkami. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny měkkou černou... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Winslow černé
Značka: Möbler
7 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Winslow je pohodlné otočné křeslo s područkami. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny měkkou černou...

Kancelářské křeslo Winslow je pohodlné otočné křeslo s područkami. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny měkkou černou ekologickou kůží. Horizontální, pravidelné šití na křesle dává moderní vzhled. Loketní opěrky byly potaženy ekologickou kůží. Chromová základna křesla je vybavena pěti rotujícími kolekcemi. Židle má výškové nastavení. Max. zatížení: 120 kg Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 68 cm x 59 cm x 48 cm
Výška 103
Hloubka 58
Barva černá
Délka 45
Materiál chrom
Materiál kartón
Materiál kůže
Tento designový produkt můžete najít rovněž tady na našem webu v rubrice kancelářské židle! Vyhledejte si parádní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Přední značka Möbler má ve stále nabídkce špičkové výrobky.

Kvalitní a žádaný produkt Křeslo kancelářské na kolečkách Winslow černé od top značky Möbler snadno můžete získat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Akční cena již od 7 599 Kč.