Lampa stolní Vancouver matná černá

Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z černě lakovaného kovu. Jeho... více informací »
Lampa stolní Vancouver matná černá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z černě lakovaného kovu. Jeho...

Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z černě lakovaného kovu. Jeho velmi štíhlá a vysoká struktura byla zakončena kulatým stínidlem na konci. Stínidlo bylo vyrobeno ze skla. Maximální výkon lampy: 25 W, Svítidlo: E27, Hmotnost lampy: 1,90 kg,
Výška 55
Hloubka 15
Barva černá
Délka 15
Materiál kov
Materiál sklo
Barva matná Hodně oblíbený produkt Lampa stolní Vancouver matná černá je k dostání právě tady na webu ve známé kategorii stolní lampy! Podívejte se na ostatní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Značka Möbler vás obohatí o vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Akční a ve slevě produkt Lampa stolní Vancouver matná černá od společnosti Möbler můžete najít tady a teď právě ve slevě. V akci od 2 399 Kč.