Lampa závěsná Twinkle keramická hnědá

Průmyslová lampa Twinkle je stínidlo z keramického bronzu ve tvaru láhve. Odstín hnědé barvy zahřeje interiér. Stínidlo má ve... více informací »
Lampa závěsná Twinkle keramická hnědá
Značka: Möbler
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslová lampa Twinkle je stínidlo z keramického bronzu ve tvaru láhve. Odstín hnědé barvy zahřeje interiér. Stínidlo má ve...

Průmyslová lampa Twinkle je stínidlo z keramického bronzu ve tvaru láhve. Odstín hnědé barvy zahřeje interiér. Stínidlo má ve spodní části výřez, kterým světlo jemně proniká z baňky umístěné uvnitř lampy. Lampa je zavěšena na dlouhém černém kabelu.
Výška 40
Hloubka 19
Barva černá
Délka 19
Materiál keramika
Materiál bronz
Barva hnědá
Kvalitní a oblíbený produkt Lampa závěsná Twinkle keramická lze sehnat rovněž na našem webu v populární kategorii svítidla. Najděte si podobné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více kvalitních produktů značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbler prodává vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami.

Žádaný výrobek Lampa závěsná Twinkle keramická hnědá s osvědčenou značkou Möbler můžete najít zrovna se slevou. Teď za akční cenu 1 499 Kč.