Lampa závěsná Yazlin z držákem na rostliny šedá

Lampa Yazlin není jen zdrojem světla, ale také zajímavou ozdobou. Lampa byla vyrobena z kovu natřeného černě a skleněné nádoby... více informací »
Lampa závěsná Yazlin z držákem na rostliny šedá
Značka: Möbler
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Lampa Yazlin není jen zdrojem světla, ale také zajímavou ozdobou. Lampa byla vyrobena z kovu natřeného černě a skleněné nádoby...

Lampa Yazlin není jen zdrojem světla, ale také zajímavou ozdobou. Lampa byla vyrobena z kovu natřeného černě a skleněné nádoby na dně. Díky skleněnému krytu ve spodní části lampy můžeme zasadit malou rostlinu, která bude efektivně osvětlena. Maximální výkon lampy: 40 W, hmotnost lampy: 0,51 kg, držák lampy: E27
Výška 40
Hloubka 12
Barva černá
Délka 12
Materiál kov
Materiál sklo

Tento diskontní produkt Lampa závěsná Yazlin z držákem na rostliny šedá lze nakoupit také tady na našem webu v oblíbené sekci svítidla! Nyní koupíte oblíbené zboží z naší sekce jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Möbler má velmi kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Tento kvalitní a žádaný produkt Lampa závěsná Yazlin z držákem na rostliny šedá od odblíbeného výrobce Möbler pořídíte tady a teď v akci. Nabídky od 1 099 Kč.