Lišta s háčky 60 bílá

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním... více informací »
Lišta s háčky 60 bílá
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním...

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Díky laserově řezaným a přitom odolným háčkům je pás ideální pro uložení tašek, klíčů nebo oblečení. Produkt je potažen práškem, což usnadňuje čištění a odolnost proti poškrábání. Další výhodou je matný povrch, který dodává třídě a eleganci. Háček je k dispozici ve dvou barvách, díky čemuž máme více možností uspořádání interiéru. Maximální zatížení pásu je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 5,5 cm Šířka: 60 cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 9cm x 63cm x 5cm Hmotnost balení: 2kg
Výška 5.5
Hloubka 3.5
Barva bílá
Délka 60
Materiál kartón
Materiál ocel
Barva matná
Super produkt seženete jednoduše tu na našem webu umístěný v rubrice věšáky. Máme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Žádaný produkt Lišta s háčky 60 bílá originál od značky Möbler jednoduše můžete pořídit zrovna skutečně výhodně. Ceny již od 499 Kč.