Lišta s háčky 80 bílá

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 11 háčků s maximálním... více informací »
Lišta s háčky 80 bílá
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 11 háčků s maximálním...

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 11 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Díky laserově řezaným a přitom odolným háčkům je pás ideální pro uložení tašek, klíčů nebo oblečení. Produkt je potažen práškem, což usnadňuje čištění a odolnost proti poškrábání. Další výhodou je matný povrch, který dodává třídě a eleganci. Háček je k dispozici ve dvou barvách, díky čemuž máme více možností uspořádání interiéru. Maximální zatížení pásu je 33 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 5,5 cm Šířka: 80 cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 9cm x 80cm x 5cm Hmotnost balení: 2kg
Výška 5.5
Hloubka 3.5
Barva bílá
Délka 80
Materiál kartón
Materiál ocel
Barva matná Kvalitní a žádaný produkt Lišta s háčky 80 bílá máte možnost získat nyní tu na našich stránkách v populární sekci věšáky! Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Oblíbená značka Möbler dlouhodobě nabízí top zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Akční produkt Lišta s háčky 80 bílá originál od značky Möbler jednoduše můžete získat právě zde za akční cenu! Nyní za akční cenu 499 Kč.