Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABS

Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABSStylová toaletní mísa Carlo Mini Rimless ve sněhově bílé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního... více informací »
Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABS
Značka: Möbler
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABSStylová toaletní mísa Carlo Mini Rimless ve sněhově bílé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního...

Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABS

Stylová toaletní mísa Carlo Mini Rimless ve sněhově bílé barvě je vyrobena z vysoce kvalitního sanitárního zboží. Díky speciální fázi výroby je mísa odolná a snadno se čistí. Vhodné rámečky s tlačítky najdete v naší nabídce.


Druh mísy: mísa WC
Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Vzdálenost otvorů: 18 cm
Šířka mísy: 37 cm
Výška mísy: 37 cm
Délka mísy: 48 cm
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: ABS, pomalé zavírání, odnímatelné
Záruka: 24 měsíců


Výška 37
Hloubka 37
Barva bílá
Délka 48


Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit bez obtíží u nás umístěný v rubrice záchody. Mrkněte na ještě jiné výrobky z naší kategorie za akční cenu! Známý výrobce Möbler vám představuje špičkový sortiment. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více kousků od značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS ABS od top výrobce Möbler snadno najdete tady a teď se slevou! Akční cena již od 5 099 Kč.