Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESS

Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESSMísa Tores je uzpůsobena pro montáž na podomítkový rám. Byla vyrobena z vysoce kvalitní... více informací »
Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESS
Značka: Möbler
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESSMísa Tores je uzpůsobena pro montáž na podomítkový rám. Byla vyrobena z vysoce kvalitní...

Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESS

Mísa Tores je uzpůsobena pro montáž na podomítkový rám. Byla vyrobena z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru.


Druh mísy: mísa WC
Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Vzdálenost otvorů: 180 mm
Šířka mísy: 360 mm
Výška mísy: 260 mm
Délka mísy: 490 mm
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický, pomalé zavírání, odnímatelné
Záruka: 24 měsíců


Výška 26
Hloubka 36
Barva bílá
Délka 49
Materiál keramika
Materiál duroplast
Kvalitní a oblíbený produkt Mísa WC závěsná REA můžete pořídit aktuálně u nás v populární rubrice záchody! Nyní si můžete koupit nové produkty z naší kategorie za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler má na skladě špičkové výrobky. Nové kousky každý den!

Tento levný produkt Mísa WC závěsná REA TORES RIMLESS od top značky Möbler můžete získat zde se slevou! Nabídka od 5 899 Kč.