Nádoba/květináč L Trigg černá/zlatá

Květináč Umbra Trigg je skvělým řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým květináčům. Mosazný rám dokonale... více informací »
Nádoba/květináč L Trigg černá/zlatá
Značka: Möbler
599 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč Umbra Trigg je skvělým řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým květináčům. Mosazný rám dokonale...

Květináč Umbra Trigg je skvělým řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým květináčům. Mosazný rám dokonale zapadá do keramického květináče v geometrickém stylu. Designér Moe Takemura vytváří jedinečné věci, které kombinují švédskou jednoduchost s elegantním japonským minimalismem. – vyrobeno z keramiky a zlata lakovaného kovu – včetně montážní sady Rozměry: 22,2 x 9,5 x 38,7 cm Materiál: keramika, kov
Výška 39
Hloubka 9
Barva černá
Délka 22
Materiál keramika
Materiál kov
Materiál mosaz
Zlevněný produkt máte možnost dostat prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci obrazy. Nyní můžete koupit unikátní zboží ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler pro vás připravuje skvělé výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Diskontní výrobek Nádoba/květináč L Trigg černá/zlatá od výrobce Möbler jednoduše najdete na našich stránkách skutečně levně! Akční cena 599 Kč.