Police na boty BOOT bílá b

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také... více informací »
Police na boty BOOT bílá b
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také...

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také 4 dostupné barevné varianty způsobují, že police je nejen pohodlná na uložení obuvi, ale dodává také možnost zajímavého aranžování prostoru. Je vyrobená z plechu o tloušťce 2mm, lakovaného práškovou metodou. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, červená a šedá. Pozor! Police má laserem vypálený nápis (jako na fotografii).
Výška 4
Hloubka 10
Barva černá
Délka 85
Materiál plech
Barva bílá
Barva šedáVelmi oblíbený produkt Police na boty BOOT bílá b lze koupit rovněž tu na našich stránkách zařazený v rubrice botníky. Pořiďte si parádní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Významná značka Möbler svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty.

Kvalitní kus Police na boty BOOT bílá b pocházející od značky Möbler snadno můžete najít zrovna skutečně levně! Cena od 999 Kč.