Psací stůl Simplet Tunn

Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do... více informací »
Psací stůl Simplet Tunn
Značka: Möbler
6 099 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do...

Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do jakéhokoliv uspořádání. Deska stolu je vyrobena z MDF desky v bílem polomatném provedení. Nohy jsou vyrobené z dubu. Stůl bude ideální pro dětský pokoj nebo kancelářské prostory.

Výška (cm):74
Šířka (cm):120
Hloubka (cm):60
Výrobce:simplet
Barva:bílá, přírodní
Barva nohou:přírodní dřevo
Barva desky:bílá
Materiál:dřevo , deska MDF
Materiál desky:MDF deska
Základní materiál:dřevo
Tloušťka desky stolu (cm):1
Forma stolní desky:obdélník
Vyžaduje montáž:ano
Typ materiálu:dřevo dubové, deska MDF
Provedení:pololesklé
Typ základního materiálu:dřevo dubové
Typ dřeva:dubová dýha
Styl:moderní
Výška 74
Hloubka 60
Barva bílá
Délka 120
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál dýhaVelmi prodávaný produkt lze sehnat právě nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii psací stoly. Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Oblíbený dodavatel Möbler má v nabídce prvotřídní výrobky Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Psací stůl Simplet Tunn originál od značky Möbler snadno získáte tady teď opravdu levně. Aktuálně v akci za 6 099 Kč.