Psací stůl Stanford černý přírodní

Stanfordský stůl je užitečný nejen v studentském pokoji, ale také v domácí kanceláři. Pohodlnou práci u stolu zaručuje velká... více informací »
Psací stůl Stanford černý přírodní
Značka: Möbler
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stanfordský stůl je užitečný nejen v studentském pokoji, ale také v domácí kanceláři. Pohodlnou práci u stolu zaručuje velká...

Stanfordský stůl je užitečný nejen v studentském pokoji, ale také v domácí kanceláři. Pohodlnou práci u stolu zaručuje velká deska stolu MDF, která je navíc pokryta černou matnou dýhou. Stanfordský stůl umožní nejen pohodlnou práci, ale také perfektně zapadne do stylového pokoje pro teenagery nebo studenty. Horní část stolu je podepřena kovovými, černě malovanými nohami. Byly vyztuženy příčníky, které zaručují stabilitu nábytku. Pod horní částí je zásuvka na drobné předměty. Zásuvka je zdobena dýhou imitující světlý dub.
Hmotnost balení: 13,6 kg
Rozměry balení 8,5 x 53 x 103 cm
Max.
Počet kusů v balení: 1

Tento kvalitní a levný kus je k dostání prostě na webu umístěný v sekci psací stoly! Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Tato značka Möbler má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment. za extra cenu! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kousky od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Psací stůl Stanford černý přírodní od známého výrobce Möbler naleznete v aktuální nabídce opravdu levně. Momentálně v akci za 3 299 Kč.