Rámeček Global 20×25 matný/mosaz

Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů... více informací »
Rámeček Global 20x25 matný/mosaz
Značka: Möbler
799 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů...

Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů skla. Glo napájené kabelem USB je skvělým doplňkem k psacímu stolu, protože lze ho připojit k počítači. Glo lze také použít jako noční lampu a vypadá skvěle na nočním stolku. Rám můžete také přeměnit na paměťovou desku pomocí značkovačů.

Výška (cm):25
Šířka (cm):20
Hloubka (cm):6
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:mosaz
Výška 25
Hloubka 6
Barva matná
Délka 20
Materiál kov
Materiál mosaz
Materiál sklo Neodolatelný produkt máte možnost dostat snadno na našich stránkách ve známé kategorii obrazy! Připravili jsme zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Möbler pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní produkt Rámeček Global 20x25 matný/mosaz od společnosti Möbler snadno získáte tady téměř zdarma. Teď za akční cenu 799 Kč.