Rámeček na fotografie 10×15 měděný

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Rám má na zadní straně speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na... více informací »
Rámeček na fotografie 10x15 měděný
Značka: Möbler
199 Kč
Ověřit dostupnost
Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Rám má na zadní straně speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na...

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Rám má na zadní straně speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na stůl. S jeho pomocí můžete zobrazit krásné fotografie připomínající ty nejkrásnější okamžiky ve vašem životě. Rám najde své místo v ložnici nebo v pokoji pro hosty. Je přizpůsoben pro obrázky 10×15.
Výška 16
Hloubka 1.5
Délka 11
Materiál kov
Materiál měď


Povedený produkt Rámeček na fotografie 10×15 pořídíte právě zde na našich stránkách umístěný v sekci obrazy. Podívejte se na oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbler pro své zákazníky poskytuje top produkty.

Tento výjimečný výrobek Rámeček na fotografie 10x15 měděný značky Möbler seženete u nás za akční cenu. Akční ceny již od 199 Kč.