Rámeček na fotografie 13×18 měděný

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na... více informací »
Rámeček na fotografie 13x18 měděný
Značka: Möbler
199 Kč
Ověřit dostupnost
Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na...

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na stůl. S pomocí rámu můžete zobrazit krásné fotografie připomínající ty nejkrásnější okamžiky ve vašem životě. Výrobek najde své místo v ložnici nebo v pokoji pro hosty. Je přizpůsoben pro obrázky 13×18.
Výška 19
Hloubka 1.5
Délka 14
Materiál kov
Materiál měď

Akční a ve slevě produkt lze nakoupit taky na webu v populární sekci obrazy! Nyní najdete zcela nové výrobky z této rubriky za internetové ceny. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Rámeček na fotografie 13x18 měděný od top značky Möbler najdete na našich stránkách teď téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 199 Kč.