Rámeček Prisma 10×10 Brass

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z... více informací »
Rámeček Prisma 10x10 Brass
Značka: Möbler
399 Kč
Ověřit dostupnost
Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z...

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z kovu. Rámeček z drátů zdvihne vaše fotografie mezi dvěma skleněnými tabulemi a konstrukce na zadní straně rámu vytvoří nápadný a okouzlující dekorativní prvek.

Výška (cm):15
Šířka (cm):15
Hloubka (cm):8
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:mosaz
Výška 15
Hloubka 8
Délka 15
Materiál kov
Materiál mosaz
Materiál sklo
Zcela unikátní kus Rámeček Prisma 10×10 Brass jde pořídit také tady na webu v populární kategorii obrazy! Nyní můžete koupit unikátní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Rámeček Prisma 10x10 Brass od populárního výrobce Möbler můžete získat tady a teď opravdu levně! Nabídky od 399 Kč.