Rámeček Prisma 10×15 měď

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z... více informací »
Rámeček Prisma 10x15 měď
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z...

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z kovu. Rámeček z drátů drží vaše fotografie mezi dvěma skleněnými tabulemi a konstrukce na zadní straně rámu vytvoří nápadný a okouzlující dekorativní prvek.

Výška (cm):20
Šířka (cm):15
Hloubka (cm):7
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:měď
Výška 20
Hloubka 7
Délka 15
Materiál kov
Materiál měď
Materiál sklo

Tento nejprodávanější produkt můžete pořídit zrovna tady na našich stránkách v populární rubrice obrazy! Máme pro vás nové zboží z této známé kategorie v bezva akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kousky od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Rámeček Prisma 10x15 měď od kvalitní značky Möbler jednoduše získáte na našich stránkách skutečně levně! Akční ceny od 499 Kč.